Bålskål

Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅLSKÅL, Qianlong 1736-1795. dekor i blått och guld med spridda blommor, höjd ca 12, diameter 29 cm

Sprickor, nagg lagningar, slitage

824693

2020-10-18