Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅLSKÅL, Qianlong 1736-1795. dekor i blått och guld med spridda blommor, höjd ca 12, diameter 29 cm
Sprickor, nagg lagningar, slitage
824693
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här