HANS AGNE JAKOBSSON taklampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, vitlackerad, textilskärmar, etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson Markaryd Sweden, 6 ljuspunkter, höjd 30, diameter ca 51 cm
Bruksslitage, märken, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
824716
2020-10-17