HANS AGNE JAKOBSSON taklampa

HANS AGNE JAKOBSSON taklampa
HANS AGNE JAKOBSSON taklampa
HANS AGNE JAKOBSSON taklampa
HANS AGNE JAKOBSSON taklampa
HANS AGNE JAKOBSSON taklampa
HANS AGNE JAKOBSSON taklampa
HANS AGNE JAKOBSSON taklampa
HANS AGNE JAKOBSSON taklampa

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, vitlackerad, textilskärmar, etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson Markaryd Sweden, 6 ljuspunkter, höjd 30, diameter ca 51 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, märken, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

824716

Päivämäärä:

2020-10-17