Erik Höglund Boda

Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda
Erik Höglund Boda

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, 22 dlr., öl- och snapsglas, färgad glasmassa, Boda 1960/70-tal, varav 16 ölglas och 6 snapsglas, höjd ca 9-13 cm

Nagg

824721

2020-10-16