Håkan Engström oljemålning

Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅKAN ENGSTRÖM (1908-1987) Komposition med figurer, signerad, olja på duk, ca 49x59 cm

Ställvis färgbortfall

824724

2020-10-17