Lockurna Kina

Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNA, Kina, 1800-tal, floral dekor med emaljfärger, senare sockel i trä, höjd (utan sockel) ca 46 cm

Smärre slitage

824726

2020-10-19