Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Motiv fr. Strängnäs domkyrka", olja på pannå, monogramsignerad C.F samt daterad 1977 a tergo, mått ca 79 x 56 cm
824735
2020-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här