Fåtöljer 1970-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, sannolikt design Nils Yngve för IKEA, stomme i betsad teak samt svart skinn, sitthöjd ca 40, totalhöjd ca 94 cm
Bruksslitage, smärre skador i skinnet på ena fåtöljen
824745
2020-10-16