Fåtöljer 1970-tal

Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, sannolikt design Nils Yngve för IKEA, stomme i betsad teak samt svart skinn, sitthöjd ca 40, totalhöjd ca 94 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre skador i skinnet på ena fåtöljen

824745

2020-10-16