Blombänk

Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBORD med metallinsats, omkring 1900-talets mitt, teak, höjd ca 40, 130x40 cm

Bruksslitage

824753

2020-10-15