Serveringsvagn
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JH FABRIKERNA/ ÅRY FANÉRPRODUKTER, serveringsvagn, 1950-tal, Sävsjö resp Nybro, förkromad stomme, brickor fanérade i teak, ihopfällbart stativ, höjd ca 54, diameter ca 45 cm
,
bruksslitage,
824759
2020-10-15