Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JH FABRIKERNA/ ÅRY FANÉRPRODUKTER, serveringsvagn, 1950-tal, Sävsjö resp Nybro, förkromad stomme, brickor fanérade i teak, ihopfällbart stativ, höjd ca 54, diameter ca 45 cm
,

bruksslitage,

824759

2020-10-15