Slaglåsrevolver
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Remington, kaliber .44, pipa stämplad PATENTED SEPT. 14 1858 E. REMINGTON & SONS, ILION, NEW YORK, USA, total längd ca 35,5 cm
Omfattande slitage och skador, renoverad och kompletterad, går ej att spänna upp
824766
2020-10-14