Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Remington, kaliber .44, pipa stämplad PATENTED SEPT. 14 1858 E. REMINGTON & SONS, ILION, NEW YORK, USA, total längd ca 35,5 cm

Omfattande slitage och skador, renoverad och kompletterad, går ej att spänna upp

824766

2020-10-14