Diorama halvmodell av skepp

Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIORAMA, halvmodell av skepp, 1900-tal, bemålat trä, höjd 42, längd 60 cm (45x69)

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

824771

2020-10-30