George Viacat Cole oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORGE VIACAT COLE (1833-1893): Landskap med får i förgrunden, monogramsignerad samt daterad 1877, ca 34x60 cm

Krackelyr

824776

2020-10-15