Löjromsskål

Löjromsskål
Löjromsskål
Löjromsskål
Löjromsskål
Löjromsskål
Löjromsskål
Löjromsskål
Löjromsskål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 800 SEK

LÖJROMSSKÅL silver samt kristall, minervastämplar, art deco, skål med slipad dekor, höjd ca 7, diameter 10 cm , skedens längd ca 14 cm

Bruksslitage

824785

2020-10-18