Speglar 3 st

Speglar 3 st
Speglar 3 st
Speglar 3 st
Speglar 3 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGLAR, 3 st, ett par plus en, 1930-tal, diam 40, samt 15 cm.

Smärre slitage

824786

2020-10-14