Skulptur häst allmoge

Skulptur häst allmoge
Skulptur häst allmoge
Skulptur häst allmoge
Skulptur häst allmoge
Skulptur häst allmoge
Skulptur häst allmoge
Skulptur häst allmoge
Skulptur häst allmoge

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, allmoge, i form av häst, bemålat trä, på träsockel, detaljer i läder, höjd ca 22, längd 23 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Kuntoraportti

Slitage, skador, torkat läder

824788

Päivämäärä:

2020-10-30