Skulptur häst allmoge
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, allmoge, i form av häst, bemålat trä, på träsockel, detaljer i läder, höjd ca 22, längd 23 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Kuntoraportti
Slitage, skador, torkat läder
824788
Päivämäärä:
2020-10-30