Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, engelsk stil, 4 lådor, mässingsbeslag, fanérad i mahogny, läderklädd skiva, höjd 59, 87x46 cm
Repor, slitage
824797
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här