Värmelampa Optimus

Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus
Värmelampa Optimus

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRMELAMPA, 1900-talets början, Optimus, förnicklad metall, stam med svärtat trä, numrerad 759327, högsta höjd ca 64 cm

Viss korrosion

824799

2020-10-14