Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, engelsk stil, 5 lådor, mässingsbeslag, fanérad i mahogny, läderklädd skiva, höjd 81, 46x86 cm

Repor och slitage

824801

2020-10-14