Resväska

Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska
Resväska

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESVÄSKA, 1949/50-tal, brunt läder, ca 68x40 cm, höjd 20 cm

Mindre slitage/patina på läder, nyckel saknas

824811

2020-10-15