Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRYTHÅLLARE, 17/1800-tal, smide, ställbar, höjd ca 53-92 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
824812
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här