Grythållare smide 17/1800-tal

Grythållare smide 17/1800-tal
Grythållare smide 17/1800-tal
Grythållare smide 17/1800-tal
Grythållare smide 17/1800-tal
Grythållare smide 17/1800-tal
Grythållare smide 17/1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRYTHÅLLARE, 17/1800-tal, smide, ställbar, höjd ca 53-92 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

824812

2020-10-30