Bordslampa Atelje Lyktan

Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, Atelje Lyktan, Åhus Sweden, etikettmärkt, stomme i lackerad metall, skärm av plast, total höjd ca 70 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor, märken samt bortskavd färg, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

824818

2020-10-15