Träskurna figuriner

Träskurna figuriner
Träskurna figuriner
Träskurna figuriner
Träskurna figuriner
Träskurna figuriner
Träskurna figuriner
Träskurna figuriner
Träskurna figuriner
Träskurna figuriner
Träskurna figuriner

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st, 18/1900-tal, träskurna, bemålade, höjder ca 17-22 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, skador förekommer

824840

2020-10-30