Carl Malmsten

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN (1888-1972) fåtöljer. ett par, "Ane", tygklädsel, nackkudde, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, ställvis ojämt, fläckar, lagning på ett armlän.

824841

2020-10-14