Reseur
Vollendet
2020-10-14
824853
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
RESEUR, 1900-talets andra hälft, hölje i mässing, höjd ca 11 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage