Vas Holland

Vas Holland
Vas Holland
Vas Holland
Vas Holland
Vas Holland
Vas Holland
Vas Holland
Vas Holland

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, 1700-tal, Holland, fajans, underglasyr i blått, höjd ca 24 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nagg, nötta kanter

824864

2020-10-14