Sven Larsson soffbord
2020-10-16
824886
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVEN LARSSON, soffbord, 2 st 1970-tal, furu, ca 120x100 resp 80x80, höjd 44 cm
Bruksslitage