Arne Norell soffa

Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARNE NORELL, soffa, Cromwell, formgivningsår 1961, klädsel i tyget Jesperröd, lösa plymåer, avtagbar klädsel, ben i mahogny, Märkt Norell, Made in Sweden, 1900-talets slut, längd ca 158, sitthöjd 45 cm

Smärre bruksslitage, kantnött

824897

2020-10-16