Eero Koivisto stol
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EERO KOIVISTO, stol, tidigt 1990-tal, prototyp, unikt exemplar, ej i senare produktion, stomme i svartlackerad metall, flätad sits samt rygg, sitthöjd ca 46, höjd ca 70 cm
Smärre slitage
824898
2020-10-16