Eero Koivisto stol

Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol
Eero Koivisto stol

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

EERO KOIVISTO, stol, tidigt 1990-tal, prototyp, unikt exemplar, ej i senare produktion, stomme i svartlackerad metall, flätad sits samt rygg, sitthöjd ca 46, höjd ca 70 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

824898

2020-10-16