Spegel Karl Johanstil

Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johanstil, 1900-talets första hälft, almrot med intarsia samt svärtade detaljer, 76x36

Smärre slitage

824903

2020-10-16