Skulptur allmoge

Skulptur allmoge
Skulptur allmoge
Skulptur allmoge
Skulptur allmoge
Skulptur allmoge
Skulptur allmoge

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, 18/1900-tal, allmoge, i form av huvud, skuret trä, delvis bemålat, höjd ca 15 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824913

2020-10-30