Klubbat för:
2 600 SEK
800 SEK
SKULPTURER, 4 st, allmoge, i form av fåglar, trä, delvis bemålade, höjder ca 4-10, längder 11-27 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Skador, slitage
824915
2020-10-30