Skulpturer allmoge

Skulpturer allmoge
Skulpturer allmoge
Skulpturer allmoge
Skulpturer allmoge
Skulpturer allmoge
Skulpturer allmoge
Skulpturer allmoge
Skulpturer allmoge

Klubbat för:

2 600 SEK

800 SEK

SKULPTURER, 4 st, allmoge, i form av fåglar, trä, delvis bemålade, höjder ca 4-10, längder 11-27 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage

824915

2020-10-30