Arkitektbord Nike

Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKITEKTBORD, "Nike, Eskilstuna", 1900-talets mitt, delvis hammarlackerad metall, vitmålad reglerbar skiva samt justerbar höjd, ca 140, 95x78 cm

Slitage, ommålat

824916

2020-10-16