Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
SPEGEL, allmoge, 18/1900-tal, bemålat trä, ca 39x18 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, märken förekommer
824917
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här