Spegel allmoge

Spegel allmoge
Spegel allmoge
Spegel allmoge
Spegel allmoge
Spegel allmoge
Spegel allmoge

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, allmoge, 18/1900-tal, bemålat trä, ca 39x18 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, märken förekommer

824917

2020-10-30