Handspeglar allmoge

Handspeglar allmoge
Handspeglar allmoge
Handspeglar allmoge
Handspeglar allmoge

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDSPEGLAR, 2 st, allmoge, 18/1900-tal, stomme i trä, höjder ca 21-42 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824926

2020-11-01