Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, kalcit, höjd ca 44 cm,

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

824928

2020-10-16