Okänd konstnär, färglitografier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR: färglitografier (2), "a lazy sunday afternoon cow", signerad samt numrerad 83/100, samt "south american....mm", signerad samt numrerad 62/100, bildmått ca 30x24 cm
Ena tavlan saknar glas
824931
2020-10-16