Okänd konstnär, färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR: färglitografier (2), "a lazy sunday afternoon cow", signerad samt numrerad 83/100, samt "south american....mm", signerad samt numrerad 62/100, bildmått ca 30x24 cm

Ena tavlan saknar glas

824931

2020-10-16