Rökelseställ blanc de chine

Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine
Rökelseställ blanc de chine

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

RÖKELSESTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal, i form av fohund, blanc de chine, höjd ca 11 cm

Slitage, sprickor

824936

2020-10-16