RUNE JANSSON - Skymtande landskap oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): "Skymtande landskap", signerad samt daterad Rune Jansson -82, olja på duk, ca 34x19 cm

824940

2020-10-15