Kanapé Divan
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANAPÉ / SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, mahogny, sadelgjord, linnetyg, sitthöjd ca 42, längd 180 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, ett hål i sitsen, repor samt färggläckar på baksida
824941
2020-10-16