Kanapé Divan

Kanapé Divan
Kanapé Divan
Kanapé Divan
Kanapé Divan
Kanapé Divan
Kanapé Divan
Kanapé Divan
Kanapé Divan
Kanapé Divan
Kanapé Divan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANAPÉ / SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, mahogny, sadelgjord, linnetyg, sitthöjd ca 42, längd 180 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, ett hål i sitsen, repor samt färggläckar på baksida

824941

2020-10-16