Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVANTE RYDBERG (född 1948): "Hygge", monogramsignerad och daterad -90, olja på duk, ca 33x41 cm
824942
2020-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här