Svante Rydberg oljemålning

Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANTE RYDBERG (född 1948): "Hygge", monogramsignerad och daterad -90, olja på duk, ca 33x41 cm

824942

2020-10-16