Ernst Nilsson oljemålning

Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST NILSSON (1892-1937): Stilleben i fönsternisch, signerad Ernst Nilsson, olja på duk, ca 65x76 cm

Fläckar, färgbortfall

824945

2020-10-18