Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN ÖGREN (född 1956): komposition, signerad samt daterad Karin Ögren -2007, numrerad 1/3, färglitografi, ca 60x60 cm
Ej examinerad ur ram
824946
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här